אודות החברה

קלאס נכסים
המרכז לשיווק פרויקטים, בניהולו של אבי סוזי, הינה חברה העוסקת בתחום התיווך ומתמחה, מזה 30 שנה, בשיווק וייזום פרויקטים חדשים בבנייה ובפרויקטים במסגרת תמ"א 38. המשרד מרכז עבורכם מבחר גדול של דירות בפרויקטים חדשים, דירות למכירה ולהשכרה, מגרשים ומבני תעשייה בכל רחבי הארץ – ברמת גן, רעננה, כפר סבא, הוד השרון, הרצליה, שוהם,  ובפתח תקווה בפרט.

שיווק פרויקטים
בפרויקטים המשווקים על ידי קלאס נכסים מטופל כל פרויקט על כל פרטיו: משלב הכנת התוכניות והמפרטים הטכניים, פרסום ושיווק מקומי וארצי, איתור והערכת קונים פוטנציאליים, ניהול משא ומתן, גישור וזירוז חתימה על החוזה. אנו מעורבים במשא ומתן בין עורכי הדין – עו"ד החברה היזמית ועו"ד הקונה, וכמובן נוכחים בכול חתימת חוזה כנציגי החברה היזמית/קבלן ומוודאים שהחוזה נחתם כראוי ולשביעות רצון שני הצדדים.

האנשים בקלאס נכסים
צוות הסוכנים הגדול והמקצועי בקלאס נכסים ייצור פרופיל מקיף, המתאר את התכונות והיתרונות של הנכס שלכם, ליצירת התאמה מושלמת לצרכי הקונה הפוטנציאלי מבחינת דרישותיו ויכולותיו הפיננסיות. לקוחות קלאס נכסים יזכו לסיוע בהערכת הנכס הקיים ברשותם, לייעוץ בתזמון נכון של מכירה וקנייה, ייעוץ בתחום המשכנתאות – עזרה , זירוז, הגמשת תנאים והדרישות אל מול הבנקים השונים.

המקצועיות שלנו
שנות הותק הרבות של עבודה בתחום שיווק פרויקטים ותיווך בעיר פתח תקווה והסביבה, מהוות יתרון מנצח. קשרים אישיים והיכרויות עם עורכי דין ותיקים וחדשים באזור הם היתרון היחסי של קלאס נכסים מול מתחריה. מקצועיות, ותק, מהירות תגובה בהתאם לתנודות שוק הנדל”ן והפיננסים מעניקים ללקוחות קלאס נכסים ליווי אמין ובטוח לאורך כל מהלך העסקה.

בקלאס נכסים עושים את העבודה בצורה מקצועית מסורה עם סבלנות וחיוך גדול והתוצאות בהתאם!

עדכונים

הרשמו לעדכונים על
נכסים שווים!

דילוג לתוכן